نتایج جستجو برای عبارت :

گوسفندان غلجاى افغان

خواجه ای ثروتمند، گوسفندانی داشت که هرگاه چوپانِ او شیر آنها را می دوشید و به او می داد، مقدار زیادی آب را با آنها مخلوط می کرد و به دیگران می فروخت.
چوپان که از عمل صاحب گوسفندان بسیار ناخشنود بود، خطاب به او گفت خیانت نکن که عاقبت بدی را در پی دارد، اما او توجهی نکرد.
روزی گوسفندان در دامنه کوهی حرکت می کردند که ناگهان باران شدیدی شروع به باریدن کرد و سیل بزرگی به راه افتاد و همه گوسفندان را با خود برد.
چوپان بدون گوسفندان به نزد خواجه رفت.
او
تصادف کامیون با گله گوسفندان
شب گذشته یک دستگاه خودروی کامیون که در محور بابامنیر - خومه زار  در حال حرکت بود به علت بی‌احتیاطی و ناتوانی راننده در کنترل خودرو در روستای برمسیاه با گله گوسفندان تصادف کرد. در این حادثه، ۹ رأس گوسفند تلف و تعدادی زخمی شدند.
اشکال نژاد گوسفندان در افغانستان زمین علفزار در افغانستان به حدود ۳۰ میلیون هکتار می رسد که ۴۷ درصد از مساحت مرزو بوم افغانستان را تشکیل می دهد . دامنه های کوه هندوکش چراگاهی ارگانیک و مستمر برای رویش گوسفندان در افغانستان می باشد . گونه های نژاد گوسفندان در افغانستان چون گوسفندان دنبه دار و غیر دنبه زیرا ترکی وجود داراست که مشهورترین گوسفند برای رشد در افغانستان گوسفند قره قل میباشد که از پوست آن کلاه می سازند .
ماشین آلات خوراک دام
رویش گ
رد امانت
حتی به دشمن پیامبر!   سال هفتم
هجری، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله به همراه مسلمانان، در بیابانهای اطراف
خیبر زمینگیر شدند، آذوقه مسلمانان تمام شده بود و آنها به شدت گرسنه بودند.در
این شرایط، چوپانی که گوسفندان یهودیان را می چراند، به حضور پیامبر صلی الله علیه
و آله آمد و پس از آگاهی از تعالیم اسلام، مسلمان شد. سپس چوپان گفت: این گوسفندان
، مال یهودیانی است که به شما خیانت کردند . من دیگر نمی خواهم نزد آنها برگردم .
گوسف
امروز دنبال گوسفندان به صحرا رفتم .گفته اند شغال پیدا شده تا به حال 20 بز را خورده .هنوز بلوط های ریزش نکردند باید فردا جلدی بخرم و مواظب باشم.دعوا هر روز سرم را به درد می اورد که کی دنبال بز ها یرود.من می خواهم چوپان همه گوسفندان ده باشم تا دل پیرمردها و پیرزن ها نشکند
اهمیت استفاره از مراتع در پرورش گوسفند احتمالا بتوان اذعان کرد که دربیشتر بخشها جهان پرورش گوسفند به چرای آزاد یعنی بردن گوسفندان به مراتع و به کارگیری از مراتع ارگانیک برای پروار بندی می باشد . در واقع در فصولی از سال چون بهار چوپان می تواند با بردن گله خود به مراتع آن ها را از لحاظ تغذیه ایمن نماید اما می بایست به این نکته اعتنا کرد که چه زمانی و به چه مدت گوسفندان را به چرا در مراتع ارگانیک موفقیت چون با چرای بی شیوه در مراتع ارگانیک در آین
درمان بیماری گویش آبی رنگ در گوسفندان تب بالا، قرمز رنگ شدن زبان، وجود خون شدید در حوزه لب و دهان گوسفند و لنگش از علامتها بیماری لهجه آبی میباشد که برای درمان بیماری لهجه آبی در گوسفندان تنها بایستی نسبت به تغذیه و محافظت دام در برابر ات مواظب باشید . برهان کلیدی بیماری زبان آبی در دربین گوسفندان، گاو و بز و دیگر دام ها ویروسی از خانواده رئوویریده میباشد که بر اثر نیش زدن ه ها به دام ایجاد می شود .
خوراک آبزیان
بیماری لهجه آبی در گوسفن
خبرگزاری تسنیم: شینکی کروخیل» سفیر افغانستان در کانادا به رادیوآزادی» گفت: از سال 2002 تا کنون چهار سفیر و 9 دیپلمات افغان از بازگشت به افغانستان خودداری کردند.
وی در ادامه تصریح کرد: در مجموع بیش از 20 دیپلمات افغان همراه با خانواده‌هایشان با درخواست پناهندگی ی از کانادا در این کشور ماندگار شدند.
کروخیل اظهار داشت: سفیر سابق افغانستان نیز پس از اتمام دوره ماموریت خود در کانادا از بازگشت به افغانستان خودداری کرده و در کانادا ماندگار شد
خبرگزاری تسنیم: شینکی کروخیل» سفیر افغانستان در کانادا به رادیوآزادی» گفت: از سال 2002 تا کنون چهار سفیر و 9 دیپلمات افغان از بازگشت به افغانستان خودداری کردند.
وی در ادامه تصریح کرد: در مجموع بیش از 20 دیپلمات افغان همراه با خانواده‌هایشان با درخواست پناهندگی ی از کانادا در این کشور ماندگار شدند.
کروخیل اظهار داشت: سفیر سابق افغانستان نیز پس از اتمام دوره ماموریت خود در کانادا از بازگشت به افغانستان خودداری کرده و در کانادا ماندگار شد
خبرگزاری تسنیم: محمدرضا باهر» معاون سخنگوی وزارت امور مهاجرین افغانستان با اشاره به اخراج گروهی پناهجویان افغان از ترکیه گفت آنکارا این اقدام را بدون هماهنگی با وزارت امور مهاجرین افغانستان انجام داده است.
وی در ادامه تصریح کرد که دولت ترکیه هیچ توافق‌نامه را درباره خروج اجباری پناهجویان افغان از این کشور با دولت افغانستان امضا نکرده و حتی به وزارت امور مهاجرین نیز آگاهی قبلی نداده است.
سخنگوی وزارت امور مهاجرین افغانستان به صدای آمر
خبرگزاری تسنیم: محمدرضا باهر» معاون سخنگوی وزارت امور مهاجرین افغانستان با اشاره به اخراج گروهی پناهجویان افغان از ترکیه گفت آنکارا این اقدام را بدون هماهنگی با وزارت امور مهاجرین افغانستان انجام داده است.
وی در ادامه تصریح کرد که دولت ترکیه هیچ توافق‌نامه را درباره خروج اجباری پناهجویان افغان از این کشور با دولت افغانستان امضا نکرده و حتی به وزارت امور مهاجرین نیز آگاهی قبلی نداده است.
سخنگوی وزارت امور مهاجرین افغانستان به صدای آمر
تغذیه گوسفندان و بره های در حال پروار بندی موضوع حائز اهمیتی برای عموم و دامداران می باشد. زیرا که نوع تغذیه گوسفندان در کیفیت گوشت، پشم، شیر و تمامی محصولاتی که منبع اصلی و طبیعی شان گوسفندان هستند نقش اساسی را دارد. شاید همه مردم فکر می کنند که گوسفند ها و دام ها از علف و یونجه و سبزه هایی از این نظیر استفاده میکنند، اما باید بدانید همانطور که گوسفندان برای رشد به علوفه نیاز دارند ، باید تغذیه کامل و مناسب دیگری در کنار این سبزیجات  داشته
زوریگر افغان در شرق تهران دستگیر شد.
سرهنگ اسماعیل افشاری مقدم، رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا بیان کرد: عوامل کلانتری با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی یکی از سارقان زورگیر تبعه افغانستان ۱۹ ساله شدند.

رئیس کلانتری 110 شهدا بیان کرد: با تحت نظر گرفتن وی بصورت نامحسوس شب گذشته در خیابان پیروزی بلافاصله پس از سرقت گوشی احدی از شهروندان با تعقیب و گریز با موتورسیکلت متوقف و دستگیر شد. در بازرسی بدنی یک قبضه سلاح سرد و یک عدد گاز اشک آور وگوشی مسروق
مهارت دامداری اصولی و نحوه مراقبت از آنها و پرورش گوسفند از نظر علمی دارای اهمیت ویژه ای می باشد. بنا به نیاز بعضی ارز كاربران در این پست با كمك ۱۰ درس بصورت فیلم آموزشی، پرورش گوسفندان پرواری را بصورت كامل با زبان فارسی به شما آموزش داده ایم. این دروس بصورت گلچین شده شامل بهترین و اصولی ترین آموزش های پرورش گوسفندان می باشند كه می توانند به شما در زمینه این حرفه كمك كنند.مقدمه:در ابتدا به توضیح مختصر پرواربندی گوسفند می پردازیم. پرواربندی ی
خبرگزاری ایسنا: وزارت کشور ترکیه امروز (شنبه) اعلام کرد، مقام‌های این کشور حدود ۶۰۰ مهاجر و پناهجوی غیرقانونی افغان را در شرق این کشور به کابل باز خواهند گرداند.
به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت کشور ترکیه اعلام کرد، این مهاجران به طور غیرقانونی وارد ترکیه شده‌اند و نیروهای امنیتی آنها را به مقام‌های محلی تحویل داده بودند.
بر اساس اعلام وزارت کشور ترکیه، فرآیند دیپورت ۵۹۱ مهاجر غیرقانونی افغان در ارزروم به پایان رسیده و قرار است این افر
قیمت ادکلن بلک افغان اورجینال با نمونه تقلبی آن فرق چندانی نداردیادگیری استفاده از مقدار مناسب کلن یک درس ضروری است که هر انسان باید یاد بگیرد. نه تنها شما حدس می زنید، بلکه شما دیگران را در اطراف خود نجات خواهید داد تا احساس عشقتان را تحمل کنید.قاعده کلی این است که هیچ کس نباید قادر به تشخیص عطر بلک افغان قیمت خود باشد مگر اینکه در شعاع ۱ فوت شما باشد. همیشه با یک مقدار کوچکتر شروع کنید و به صورت مورد نیاز اضافه کنید. شما فقط باید در مورد ۱-۲ sp
خشکسالی ۵۰۰ هزار کودک افغان را تهدید می‌کند
دانش > محیط زیست جهان – همشهری آنلاین:صندوق کودکان ملل متحد نسبت به تاثیرات خشکسالی بر زندگی ۵۰۰ هزار کودک افغان ابراز نگرانی کرد.
به گزارش ایسنا، کمبود آب ناشی از افت بارش باران در اواخر سال ۲۰۱۷ و اوایل سال جاری بر زندگی ۵۰۰ هزار کودک افغان تاثیر گذاشته‌ است.
بنابر اعلام یونیسف، این تاثیر روی کودکان ۲۲ منطقه افغانستان می‌تواند فاجعه‌بار باشد. همچنین ۱۰ ولایت در افغانستان وخیم‌ترین وضعیت
گوسفندان از نژادهای مختلف با مشخصات متفاوت بر خوردار می باشند، که ما قصد داریم در این بخش به بهترین نژاد گوسفندان ایرانی بپردازیم و این نژاد ها را به شما معرفی کنیم. همانطور که می دانید امروزه شهرها و مناطق مختلف ایران نژاد های مختلف جهت مصارف گوشتی ، پشمی ، شیری نگهداری می شود که از نظر مشخصات و همچنین میزان بازدهی با یکدیگر متفاوت هستند. اگر شما هم به دنبال اطلاعات لازم در رابطه بانژادهای گوسفندان ایرانیهستید تا اطلاعات لازم را در رابطه ب
یکی از پرجمعیت ترین نژاد های گوسفند ایرانی، گوسفند نژاد زندی است، این گوسفند از نژادهای پوستی و گوشتی است، این گوسفندان دارای پشم تیره هستند که از آنها در تولید البسه و پشم استفاده میشود.
زیست بوم گوسفند نژاد زندیمناطق پرورش این دام بیشتر در شهرهای ساوه، شهریار، دماوند، ری و قم است، اکثر روستاییان بومی این مناطق این نژاد گوسفند را پرورش میدهند، جمعیت این نژاد در شهر های مختلف ایران به بیش از 2 میلیون راس گوسفند میرسد.این نژاد گوسفند زنده ت
اهمیت و حق تحصیل کودکان مهاجر افغان :
وضعیت کودکان مهاجر افغان در ایران :
سالانه تعداد زیادی از مردم افغانستانی به دلایل شرایط بد زندگی به کشورهایی مهاجرت می کنند که شرایط بهتری را پیدا کنند . اغلب این مهاجران به دلیل نداشتن مدارک هویتی کودکان آنان از تحصیل محروممی شوند .

سازمان یونیسف همواره کودکان مهاجر را از حداقل حقوق انسانی برخودار می کند .
تغییرات جدید برای تحصیل کودکان مهاجر افغان :
از مهمترین تغییراتی که شکل گرفته است در ایران می توا
تمامی چیز راجع به گوسفندان گوسفند یکی از حیوان ها حلال گوشتی می باشد که برای مصارف فراوانی به وسیله آدم ها رویش داده می شود . این حیوان اساسآ در مدل ی حیوانات اهلی قرار می گیرد . دام داران متعددی در بخش ها روستایی و هم کوچ نشینان به رویش این حیوان می پردازند . گوسفندان علاوه بر مصارف گوشتی که برای بشر دارند، می توانند در مورد های دیگر از پاراگراف شیر گوسفندان، پشم و پوست گوسفند برای آدم کارامد باشند و یک مبداء اقتصادی برای کسب سرمایه محسوب شون
اهمیت چریدن در پرورش گوسفندان چریدن گروه ای از فرآیند ، در تغذیه گوسفندان می باشد که طی این کار، گوسفند انرژی مورد نیاز برای بقا و ادامه معاش خود را از همین علف ها تامین می نمایند ، چریدن در فضای باز می تواند برای رویش دهنده جنبه اقصادی هم داشته باشد ، البته وقتی می تواند بیشینه و کمینه ی دما بازده را داشته باشد که چراگاه زمینه حیث ، بسیار بی نیاز از علوفه باشد .
ماشین آلات خوراک دام
ولی نکته مهمی که می بایست مد لحاظ قرار داد این هست که دامدار ی
پایگاه خبری عقاب نیوز:
یک خانواده افغان دختر 6 ساله خود را در ازای دریافت یک بز به عقد پیرمرد 55 ساله درآوردند.

یک دختر 6 ساله افغان به نام غریب گل از جانب خانواده اش مجبور شد که پای سفره عقد با مرد 55 ساله بنشیند.
بنا به گفته پدر این دختر، او برای اینکه خانواده خود را از گرسنگی نجات دهد، مجبور شده است که دختر خود را با یک بز، برنج، روغن و شکر عوض کند.
طی شکایت های بستگان این خانواده افغان، هم پدر دختر و هم فرد 55 ساله که قصد عقد با دخترک 6 ساله را داشت
اطلاعیه شهرداری در پی انتشار کلیپ نوجوان مجروح شده افغان در میدان سپاه:
خبرگزاری ایلنا: سازمان بازرسی شهرداری تهران در پی انتشار کلیپ نوجوان مجروح‌شده افغان در میدان سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که موضوع به معبربانان شهرداری تهران ارتباطی ندارد.
پیرو بررسی همه‌‌‌جانبه و بازدید میدانی از وقوع حادثه دیروز ضرب و شتم یک نوجوان مشخص شد، نوجوان افغانی به نام احد محمدی» که در حوالی خیابان گرگان در یک نان فانتزی فروشی مشغل به کار بود، با در د
خواص استفاده از یونجه برای پرورش گوسفندان یونجه به عنوان یک عدد از مواد خشک برای تغذیه دام ها استعمال می شود به طوری که نزدیک به 60 درصد از ماده خوراکی خشک دام ها را دربرگیرنده می شود . یونجه بعنوان یک گیاه تماما قابل هضم برای دام ها و گوسفندان مسئله استعمال قرار می گیرد . در واقع تمام دام ها قابلیت میل کردن مواد متفاوتی دارا هستند که می توانند بعنوان ماده ای برای تغذیه آنها محسوب شود و تبدیل به گوشت و شیر شود .
یونجه بسیار ماده پر مغذی می باشد ک
نژاد گوسفندان چندقلوزا و بهترین نژاد های آنپرورش گوسفند یکی از مهمترین منابع تولید پروتئین می باشد. همانگونه که می دانید نژادهای مختلفی از گوسفندان در سراسر دنیا و کشور ایران در حال پرورش هستند که در زیست بوم های مختلفی نگهداری می شوند. یکی از این نژادها، نژاد گوسفندان چند قلو زا می باشد و فروش ژن چند قلو زا در میان از سایر آنها درآمدزا تر است. اینگونه از گوسفندان توانایی زایش چند بره به طور همزمان را دارند. در نژادهای مختلف این نوع گوسفندان
تغذیه گوسفندان و بره های در حال پروار بندی موضوع حائز اهمیتی برای عموم و دامداران می باشد. زیرا که نوع تغذیه گوسفندان در کیفیت گوشت، پشم، شیر و تمامی محصولاتی که منبع اصلی و طبیعی شان گوسفندان هستند نقش اساسی را دارد. شاید همه مردم فکر می کنند که گوسفند ها و دام ها از علف و یونجه و سبزه هایی از این نظیر استفاده میکنند، اما باید بدانید همانطور که گوسفندان برای رشد به علوفه نیاز دارند ، باید تغذیه کامل و مناسب دیگری در کنار این سبزیجات داشته با
تغذیه گوسفندان و بره های در حال پروار بندی موضوع حائز اهمیتی برای عموم و دامداران می باشد. زیرا که نوع تغذیه گوسفندان در کیفیت گوشت، پشم، شیر و تمامی محصولاتی که منبع اصلی و طبیعی شان گوسفندان هستند نقش اساسی را دارد. شاید همه مردم فکر می کنند که گوسفند ها و دام ها از علف و یونجه و سبزه هایی از این نظیر استفاده میکنند، اما باید بدانید همانطور که گوسفندان برای رشد به علوفه نیاز دارند ، باید تغذیه کامل و مناسب دیگری در کنار این سبزیجات داشته با
آموزش رسم الخط لری پاپریک (ڤانوم نهاڌن تورهؽل لوری پاپریک) درس شانزدهم : کاراکتر این کاراکتر را در لوریتین بانشانگرouml; نماش می دهیم این ضمه اسامی مختلفی دارد که ما آن را ضمه دونقطه می گویم. مثل: لٛۏر:لر هۏر:خورجین سۏ:صبح سۏ: نوعی از زنگ گوسفندان رۏ: راه،مسیر سۏر:قرمز
در پی افزایش فشارهای اقتصادی امریکا بر ایران، اقای عراقچی معاون وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران، به تازگی اظهار داشته که ایران، بخاطر تشدید فشارهای اقتصادی امریکا، روزی ناگزیر به اخراج مهاجران افغان ساکن در این کشور خواهد گردید. عمده استدلال ایشان این است که حضور حدود سه میلیون مهاجر افغان سالانه میلیاردها یورو هزینه را بر اقتصاد ایران تحمیل می‌کند. بر اساس محاسبه اقای عراقچی، این هزینه ها از ناحیه استفاده افغان‌ها از سوبسید دولتی، 
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

شهادت آفــــــریـــــنـــــش مبلمان، دکوراسيون و معماري داخلي داس موزیک دانلود آهنگ جدید عشق والیبال 6301 bearing - ydbearing.net ل ن گ هـــ ک ف ش ! mentverbnigoot mahak101 gaming-mag