نتایج جستجو برای عبارت :

سربار دفینه لاک پشت

سرمال دفينه در حفاری دفينه
سرمال دفينه به قطعه ی کوچک از خود جنس سرمال می گویند. دیده شده که دوستانی چیزهای مثل مجسمه سفال و مفرغ و. پیدا می کنند و خیال می کنند که این چیزها سرمال هستند. سرمال بخشی از خود جنس هست برای گمراه کردن حفار و یا بستن طمع حفار که حفاری را ادامه ندهد میگذاشتن. آثار علایم خاصی هم ندارند و همان مسیر بار اصلی هست در ضمن همه بارها سرمال ندارند و فقط تعداد کمی که سنگین هستند یک یا چند سرمال دارند.
سرمال دفينه
شناخت دفينه و گنج های تیموری
امیر تیمور گورگانی یا تمور لنگ در تاریخ ایران به دلایلی مشهور است از جنبه کشورگشایی ، رفتار و کارهایش . منتهی یکی از ویژگی های خاصش که در طول تاریخ مشهور است گنج و دفينه هایش می باشد. گنج و دفينه تیموری از این نظر شهره است.
تیمور شاه شخصیت عجیب و غریبی داشت از یک طرف بسیار سنگدل بود و دستور ذبح صدها نفر را میداد و از طرفی قرآن را از حفظ و از آخر به اول می خواند.عاشق علما و هنرمندان بود.
با این تفاسیر در خصوص دفينه ها و
بررسی تاج در گنج و دفينه یابی
تاج همیشه سمبل قدرت و حاکمیت یک حاکم است و در جستجوی گنج تاج نیز اهمیتی به سزا دارد که بستگی به موقعیت قرار گیری آن دارد و اکثرا این علامت نشان و علامت دفينه و بار نیست. نشان تاج فقط جنبه زینتی دارد مگر در مواردی که در نزدیکی غارها یا قلعه های باستانی دیده شود. اگر یک تاج وجود داشته باشد و هیج نشانه دیگری در کنار آن نباشد هدف در زیر یا اطراف آن خواهد بود.
نماد و نشان تاج در دفينه یابی و گنج یابی
کاربرد لایه سیلیس در محل گنج و دفينه

استفاده از لایه های مختلف که از ملات های مختلف تشکیل می شده در دفينه گذاری بسیار مرسوم بوده تا محل دفينه کاملا طبیعی و محکم شود . یکی از این لایه ها ، استفاده از خاک سیلیس می باشد البته با کمی فرق در ساختار آن سیلیس خاکی است که در آن شیشه وجود دارد و شیشه خاصیت چسبندگی دارد وقتی با خاک رس مخلوت میشود و مثل سنگ به هم میچسبند تا وقتی که هوا در لایه های آن نفوذ نکند این خاصیت رو دارد .
وقتی که با کلنگ به آن ضربه می
تیه گنج یا تومولوس با نشانه شتر
تومولوس با نشان شتر اینگونه است که ابتدا می بایست دید شتر را در نظر داشته باشید سنگ آبراهه دار در اکثر دفينه ها بنابر این است که محل حفاری صحیح زیر آن سنگ می باشد. در تومولوس زیر دو بار یا دفينه مجزا یکی به عنوان هدیه و دیگری بار و گنج اصلی می باشد.
تومولوس با نشان شتر
برگرفته از کتاب دفينه یابی - برای دریافت کتاب ها و مطالعه اسرار علایم و نشانه های گنج یابی و دفينه یابی اقدام کنید.

تومولوس با نشان شتر
تپه های دارای گنج، زیرخاکی و دفينه
برخی از تپه های دفينه دار تنها و تک می باشند و به راحتی قابل شناسایی هستند
تپه های دفينه دار که از خاک رسی ساخته شده اند اغلب در زمان ساسانیان بنا شده اند و همگی دارای دفينه بزرگی بوده اند.این که میگویم بوده اند یعنی بار و دفينه اش رفته و کمتر تپه ای مونده که بارش حفظ شده باشه.این همه خاکی شما مشاهده میکنید حاصل کندن تونل بزرگی است که در واقع راه اصلی به تپه هستش.این راه میتواند تا هزار متر هم باشد. بهترین و کم
نماد آفتاب پرست روی سنگ در کشف محل دفينه
نشان آفتاب پرست و مارمولک یه علامت اولیه بحساب میایند. که این دو علامت خبر از وجود قبری مهم در اطراف میدهند. لذا چون از زمان عیلامیان همواره نماد مهرپرستی بوده است در بعضی جاها هم مشاهده شده که اصلا به قبر یا دفينه مربوط نبوده بلکه فقط مسیر راه شاهی در سینه کش کوهها را نشان داده است. برای اطمینان از اینکه نشان آفتاب پرست به قبر یا دفينه مربوط باشد باید چند ویژگی زیر را در نظر گرفت.
باید به صورت برجسته و و
نماد یا تندیس شتر در دفينه یابی
نماد شتر در حالات مختلفی وجود دارد که برخی از آنها که در ایران بیشتر هستند را بررسی خواهیم کرد . با فرض آنکه علامت دیگری همراه شتر نباشد . معمولا افعی نیز همراه شتر هست .
تندیس شتر و یا شتر حفر شده هر دو به معنی وجود گنج و دفينه است . فقط یک درصد نشانه های شتر آنهم فقط تندیس شتر در اندازه بزرگ ، علامت راه کاروان و  وجود کاروانسرا است .اکثرا علامت شتر به معنی وجود دفينه است .
لازم به ذکر است که شتر هم مانند اکثر نمادها
دعای یافتن مکان دفينه و گنج
دعای دفينه و گنج یابی ( قسمت هفتم و پایانی)
دعایی که به گردن خروس باید بیندازید:
بسم الله الرحمن الرحیم
اهدنا الصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیهم و لا الضالین و لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم

دعا برای یافتن محل دفينه
از علمای صوفیه نقل هست که برای یافتن دفينه در صبح یکشنبه آخر ماه قمری این دعا را بر کاغذ تمیز نوشته و در محلی که گمان دفينه میرود پرتاب نماید. هر کجا فرود آمد محل دفينه هست.
سایت بوک ارزان کتاب مفتاح طلاسم کنوز را برای شما آماده کرده است.در کتاب ارزشمند مفتاح طلاسم کنوز از انواع روشهای کشف و جابجایی دفينه ها , شق الارض گنج ها و موکلان دفينه ها, روشهای علمی دفينه یابی , سرمه های مخصوص دیدن دفاین ,بخورات مخصوص دفينه ها به ویژه بخور نایاب اکسیر اعظم (جامع) که مکمل تمامی اعمال موجوده در این کتاب می باشد , شناخت و رمزگشایی و شکستن انواع طلسمات گنج ها  و از همه مهم تر علم  روش ساختن طلسمات (برای اولین بار در ایران )
نماد شتر دو کوهان در گنج و دفينه یابی
شما باید روبروی این شتر یک تپه را یا یک بلندی را رد کنید در روی بلندی بعدی دو تل خمره ایی کوچک دارد که یک طرفش شیب تندی دارد که زیر آن یک خزانه دارد. فاصله شما ممکنه تا پانصد متر هم برسد. دفينه آنجا کلا چند خمره سکه هست.
سنگ نگاره شتر دو کوهان
مجموعه کتابهای باستان شناسیپیدا کردن گنج | اموزش پیدا کردن گنج | اموزش پیدا کردن دفينه | روش های پیدا کردن گنج | پیدا کردن گنج در خواب |من می خواهم گنج پیدا کنم | چگونه گنج پیدا کنیمدر این محصول ما این  مجموعه باستان شناسی مخصوص دوست داران باستان شناسی، و نحوه  پیدا کردن دفينه بسته ارزشمندی از کتابهای مهم و ضروری و با ارزش باستان شناسی، دفينه یابی،و گنج یابی علامت شناسی برای شما کاربران فایل مارکت گرداوری شده است که با بهتری
در موسسات تولیدی یا کارخانه ها به علت نوع فعالیت و همچنین شکل فروش محصولات، نیاز مدیریت به اطلاعات بهای تمام شده تولیدات، بسیار دقیق و حساس است زیرا در این نوع از موسسات، محصول نهایی از ترکیب مواد و هزینه های تبدیل - که همان دستمزد نیروی کار مستقیم و هزینه های سربار است - تولید می شود و به همین دلیل باید توجه خاصی به اقلام تشکیل دهنده بهای تمام شده داشته باشیم.
1- طبقه بندی بهای تمام شده براساس عوامل وعناصر تشکیل دهنده محصول
عناصر تشکیل دهنده بهای یک محصول را می توان به دو گروه طبقه بندی کرد: اقلامی از بهای تمام شده که مستقیما در تولید آن محصول نقش دارند، همچون دستمزد مستقیم و مواد مستقیم، وسایر اقلامی که تولید کالا مستقیما به آن وابسته نیست اما بهره برداری یا به کارگیری این اقلام در تولید کالا اجتناب ناپذیر است. این دسته از اقلام را ldquo;سربارتولیدrdquo; گویند مانند دستمزد غیر مستقیم، مواد غیر مستقیم
ابزار لازم برای حفاری دفينه و زیرخاکی

برای کندن و پیدا کردن دفينه وسایل حفاری در دفينه یابی وجود دارند که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

دوربین دیجیتالی بهمراه باتری های جدید
دفتر و قلم و مداد
دوشاخه برای تعیین جهت
مجموعه از طی ها و سر کوچک و بزرگ
کیسه نایلون کوچک و بزرگ
دهان گیر
دستکش نایلونی یا پلاستیکی
خط کش
بطری حاوی بنزین و آب برای پیدا کردن خاک حکمت
چکش و انبر
پنس آهنی
فیاب تصویری

در صورتی که مورد یافته شده مربوط به قبر بارگاه و عباد
شیوه ای از هزینه یابی که در آن جمع هزینه های مستقیم و هزینه های ثابت در بهای تمام شده کالای ساخته منظور می شود.
بر عکس در هزینه یابی مستقیم، فقط هزینه های متغیر جزو بهای تمام شده محسوب می گردد و هزینه های سربار ثابت، جداگانه در حساب سود و زیان همان دوره ای که هزینه به عمل آمده است منظور می شود.
بسیاری از کاربران روزانه از بنده در مورد دفينه قلعه ها می پرسند و همه اذعان دارند که در فلان منطقه قلعه ای پیدا کردند آیا دارای دفينه است یا خیر .در جواب باید بگویم که دفينه با یک شی باستانی فرق دارد و وجود یک دیوار قدیمی یا یک بنای قدیمی یا حتی قلعه قدیمی دلیل بر وجود دفينه در یک محل نیست .ممکنه بعد از کلی کاوش در آن محل به یک شی باستانی برسید ولی شاید به دفينه ای نرسید .
در گذشته از قلعه ها به چند صورت به عنوان محل دفينه استفاده می کردند .اول نشا
خاک نرم داخل تونل تپه گنج - مکان دفينه در دل کوه
برخی از جویندگان که فلان مکان را کار کردیم و زیر درخت به سمتی ورودی باز شده که پر از خاک نرم هست و یا مثلا در دامنه یک تپه مکانی را که سنگچین بوده و با سنگ و ساروج پلمپ بوده باز کردیم ولی داخل مکانی مثل تونل پر از خاک نرمه و نشانی از دفينه یا تونل نیست و سوالاتی از این دست .
باید بگویم که یکی از روش های دفينه گذاری در قدیم خالی کردن دل کوه یا تپه از بغل و رفتن به داخل تپه به نحوی که اگر از بالا کار کنید
مار روی دفينه و رفع طلسم مار در گنج یابی
در رابطه با طلسم مار و باطل کردن آن از من سوال کرده بودند.
باز هم میگویم طلسم ساخته و پرداخته یک سری آدم سودجو و است و وجود خارجی ندارد.مارها عموما گرما دوست هستند و از آنجا که طلا فی است که گاز تولید می کند و به مرور زمان گاز طلا شعاعی به اندازه ۱۰ برابر خود درست می کند و خاکک اطراف خود را گرم می کند.
برای همین مارها محل دفينه رو برای زندگی خویش انتخاب میکنند. پس همیشه در هنگام کاویدن محل دفينه
شیوه مخفی کردن گنج و دفينه یهودیان
به آموزش نوع دفينه گذاری یهودیان (کلیمی ها ) می پردازیم :
تجارب بیشتری که در دفينه ها و نشانه های یهودی وجود دارد را در این قسمت برایتان بازگو میکنیم و این خلاصه تجارب شخصی می باشد .
۱- دفينه یهودی در عمق بسیار زیاد قرار دارد و عمق آن از ۶ متر م خواهد بود. بعد از آن به بار می رسید.
۲- یهودیان از سنگ چخماق یا احیانا سنگ کوارتز دار در ورودی غارها یاپر کردن غارها و اتاق ها از آن استفاده می کردند که این کار باعث
گنج ، دفينه ، زیرخاکی و دفينه
دفينه در قانون
طبق قانون و برای جلوگیری از اتلاف زیر خاکیlrm;های با ارزش و تاریخی و جلوگیری از خروج آنlrm;ها از کشور، هرگونه حفاری، خرید و فروش، تخریب، دستکاری و نقل و انتقال میراث فرهنگی و آثار باستانی، به موجب مواد قانون مجازات اسلامی، جرم است و پیگرد کیفری دارد.
طبق قانون، دفينه ای که مالک آن معلوم نباشد از آنِ کسی است که آن را پیداکرده است و اگر کسی در ملک دیگری دفينه ای را پیدا کند، باید به مالک آن اطلاع دهد و اگ
اهمیت چشمه ها برای علامتگذاری مکان گنج و محل دفينه
علامتگذاری مکان گنج : چشمه ها نشانه گنج فصلی نیستند و در چهار فصل آب خودشان را دارند معمولا در کنار این چشمه ها سنگ هایی نیز به چشم میخورند چشمه ها در قدیم بهترین نشانه بوده تا افراد یک نشانه دائمی در پیدا کردن مالشون داشته باشند ولی این موضوع برای دفينه ها کاملا متفاوت است اگر در کنار چشمه ای دفينه ای باشد حتما بدانید که هدف در بالای سر چشمه قرار دارد چون آب به آن دسترسی پیدا نمیکند حتی مرکز
کشف دفينه با نماد درخت سرو
درخت سرو از قدیمی ترین و پر کاربردترین درخت در ایران برای دفينه استفاده می شده .بدلیل زیاد بودن درخت سرو سعی می شده که در بسیاری از مناطق درخت سرو تکی را نشانه قرار دهند که از همه قدیمی تر بوده.
سرو دو شاخه(چنگالی): مهمترین خصوصیت درخت سرو دو شاخه بودن آن است. درخت سروی که حداقل سه نفر با دست به دست دادن بتوانند آن را در آغوش بگیرند، به طور متوسط ۲۵۰ - ۲۰۰ ساله خواهد بود.
در اثنا یا قبل و بعد از جنگ آزادی این درخت به عنوا
نماد قوچ در گنج یابی و دفينه یابی
نشانه های سرقوچ، باید از سنگ به شما نگاه كند. تخته سنگی كه این شكل روی آن است عموماً سنگ های ردیفی می باشند كمرتان را به سر نشان قوچ تكیه دهید، به طرف راست، ۱۵ الی ۲۰ متر حركت كنید، باید به دنبال غار بسته ای باشید.
در کل به یاد داشته باشید که نشانه های برجسته بسیار مهم می باشند ، اما اگر در کنار قوچ ۴یا۳ پله باشد در جهت نگاه قوچ باید سه عدد تپه وجود داشته باشد ، گفته می شود که یکی از این تپه ها دارای بار و دفينه می
سیستم لوله کشی برای تامین آب در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد .این محل از طریق سیستم توزیع لوله ها آب را به محل های توالت آشپزخانه تأمین می کند. سیستم زهکشی برای خلاص شدن از شر زباله های انسانی از طریق شبکه به خوبی مرتب شده لوله های زهکشی استفاده می شود. لوله کشی-زهکشی-سیستم-در ساختمان هابرای لوله های سیستم توزیع که عموماً مورد استفاده قرار می گیرد GI ، مس ، HDPE ، CPVC است ، اکثر اوقات در روز از لوله های پلاستیکی CPVC استفاده می شود ، زیرا آنها
در کنار دفينه های مهم وزیری که با حساب و کتاب خاصی دفن شدند و در مخفی سازی آن از اصرار نظامی یا دولتی استفاده شده از نماد های سنگی به عنوان نگهبان دفينه که در حقیقت نشانه مکان دفينه بوده استفاده می شده است.دوستان این سنگ رو با سنگ دوربین اشتباه نگیرید در سنگ نگهبان سوراخ ایجاد شده بزرگتر بوده ولی در سنگ دوربین سوراخ کوچک و مخروطی میباشد.
شرایط سنگ نگهبان در کنار دفينه اصلی
۱-دید سنگ نگهبان به سمت سه مسیر کالسکه و مال رو باشد
۲-پشت سنگ نگهبان رو
مقبره های یهودیان در دفينه یابی چه مشخصاتی دارد؟
همیشه حفاری دفينه یهودیان با دشواری های زیادی همراه هست هم از نظر عمق و سختی حفاری و هم از نظر خنثی کردن تله فیزیکی و انواع موکل.چرا که از قدیم الایام یهودیان جزو افراد پولدار در دنیا بودند و ثروت فراوانی داشتند و از طرفی هم از علوم غریبه بخصوص در محافظت از اموال دفن شده خود زیاد استفاده می کردند.
قبرهای یهودی عمقی هجده تا بیست متر دارند و از دهنه شروع کار تا پایان کارو شما بین هشت ماه و حداکثر
قبر بدون گنج و دفينه
قبر بدون زیرخاکی و گنج یا قبر فقرا ( خالی از هدایا ) مربوط به دوره پیش از هخامنشی و هخامنشیان
اگر در حین کاوش به قبری رسیدید که مدور با قطرحدود یک متر یا کمی بیشتر بود و متوفی به صورت جنینی درازکش ( به هر طرفی ، جهت منظم ندارند ) و یا چمباتمه نشسته که دور تادور قبر سنگ چین بود سریع مسیر کاوش را تغییر دهید. اینگونه قبور متعلق به فقرا و قشر معمولی ( کشاورز و دامدار و .) می باشد و قبرهای بدون هدایا می باشند . تاکنون نه دیده ام و نه ش
نشانه عقرب در گنج و دفينه یابی

عقرب یا کژدم نشانگر راه حل بوده تا در ادامه کار ، بهترین راه را انتخاب نماییم! یکی از ویژگی های عقرب، سمی و خطرناک بودن آن است، به همین دلیل در جایی که این علامت باشد، به تله فیزیکی و یا شیمیایی بسیار مهلک برخواهیم خورد که در حفاری باید بسیار مراقب بود. موفقیت در چنین مکانی بسیار دشوار است، ولی می توان با دقت و یک برنامه حساب شده و حرفه ای ، به گنجینه ای عظیم و ارزشمند، دست یافت.این گنجینه معمولا در نزدیکی برکه ها
نماد عقاب و محل دفينه
یکی از علاِیمی که در ایران بسیار مشاهده می شود نشانه عقاب است که نشانه قدرت و اقتدار در گذشته بوده است.
اگر عقابی را به صورتی مشاهده کردید که بالهایش نیمه باز بود باید در جهت نگاه عقاب بدنبال غاری یا اتاقی پنهان و پلمپ شده باشید.حالت دیگر حالتی است که عقاب یکی از بالهایش باز و دیگری بسته باشد که باز در روبروی نگاه عقاب دوباره بدنبال غار یا اتاق باشید با این تفاوت که دو اتاق در مجاورت هم قرار دارند که اتاق اول خالی است که ب
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

kavan-co jectupp پیکاسو هنر nighwebcdema eshghe-asali ایستگاه خنده regestrockbo دخــملای نـــاز پکیج تصفیه فاضلاب به روشMBBR فلزی